БiоФарма
 
Про компанію
Русский язык   English Контакти

Одне з найстаріших в Україні, Закрите Акціонерне Товариство "Біофарма", понад століття є провідним виробником імунобіологічних та інших життєво необхідних лікарських засобів. Підприємство - єдиний вітчизняний виробник специфічних імуноглобулінів та органопрепаратів.

Поєднання багатого досвіду, новітніх технологій, наукових досліджень, орієнтація на сучасні вимоги до розробок, виробництва та контролю - дало змогу підприємству "Біофарма" не тільки не розгубити потенціал, а й стрімко розвиватися і розбудовуватися у складний період становлення ринкових відносин. Завдяки своїй відмінній якості і помірним цінам наші препарати успішно конкурують із закордонними аналогами.

Сучасною стратегією ЗАТ “Біофарма” є зміцнення позицій на фармацевтичному ринку України, яке ґрунтується, перш за все, на удосконаленні якості лікарських засобів, доступній ціні та задоволенні потреб споживачів, що формує імідж підприємства. Діючу систему якості підприємства переведено відповідно до вимог стандарту ISO 9001-2001 та проводиться її гармонізація зі стандартами GMP.

Унікальність підприємства полягає в тому, що воно єдине з початку створення, завжди приймає участь в Державній програмі боротьби з інфекційними хворобами. Виробництво імунобіологічних препаратів та препаратів з донорської крові – основний стратегічний напрямок, більш 20 найменувань специфічних імуноглобулінів є в асортименті продукції, серед яких: БІОВЕН МОНО, БІОЦИКЛОВІР, ВЕНОІМУН, ГЕРПІМУН 6, ЗОСТЕВІР, УРЕАПЛАЗМА-ІМУН, МІКОПЛАЗМА-ІМУН, ЦИТОБІОТЕКТ, ТРИГЛОБІЛІН.

Лідерами на сучасному етапі є препарати, отримані шляхом новітніх технологій рекомбінантних ДНК (метод генної-інженерії). Впроваджено у виробництво 5 найпопулярніших за ефективністю на світовому ринку рекомбінантних лікарських засобів: ЕПОБІОКРИН (рекомбінантний епоетин-a) - аналогічний ендогенному еритропоетину людини, який стимулює синтез гемоглобіну, сприяє дозріванню еритроцитів і підтримує їх життєздатному стані. РАСТАН (рекомбінантний гормон росту) - стимулює ріст кісток, м΄язевої тканини, покращує мозкову діяльність, застосовується для лікування патології росту у дітей. ФІЛГРАСТИМ (рекомбінантний колонієстимулюючий фактор) - відновлює діяльність клітин кісткового мозку після хіміотерапії злоякісних новоутворень. РОНКОЛЕЙКІН (рекомбінантний інтерлейкін-2) – могутня зброя імунотерапії при лікуванні СНІДУ, туберкульозу, гнійно-запальних захворюваннях та хворобах крові. ЛАФЕРОБІОН (рекомбінантний альфа 2-b інтерферон) – який має високу противірусну, протипухлинну, імуномодулюючу дії.

Актуальними і сучасними є нові препарати, які застосовуються для лікування хворих з розсіяним склерозом: БЕТАБІОФЕРОН-1а (рекомбінантний інтерферон бета-1а) та БЕТАБІОФЕРОН-1b (рекомбінантний інтерферон бета-1b).

Препарати, які застосовуються в акушерстві та гінекології: БІОПРОСТИН F2 АЛЬФА (препарат простагландину F2a), ДИНОПРОБІОСТОН (препарат простагландину Е2), ГЕКСОПРЕНАЛІНУ СУЛЬФАТ (селективний b2-адреноміметик). АЛБІОПРОСТАДИЛ (препарат простагландину Е1), має судиннорозширювальну та ангіопротекторну активність, поліпшує реологічні властивості крові.

Підприємство пропонує спектр пробіотиків: СУБАЛІН – антивірусний, антибактеріальний, імуномоделюючий мікробний препарат, який не має аналогів у світі. БІФІДОКАПС, БІФІКАПС, КОЛІБАКТЕРИН – пробіотики у капсулах.

Супозиторії : ЛАКТОБАКТЕРИН та БІФІДУМБАКТЕРИН.

“Біофарма” розпочала випуск вакцини проти герпесу БІОГЕРП, та понад 120 найменувань реактивів для лабораторій клінічної біохімії.

Запорука успіху - це турбота про асортимент препаратів та їх якість. На розвиток і модернізацію виробничих потужностей та контрольних і дослідницьких лабораторій направляється значна частка прибутку, що дало змогу збільшити виробництво готових лікарських засобів більш, ніж у вісім разів та розширити асортимент продукції більш ніж у двіччі.

Ми з оптимізмом дивимось у майбутнє і впевнені, що наші препарати отримають гідне місце в сучасній медицині та допоможуть хворим дітям і дорослим пацієнтам.

Copyright © 2003
Зроблено в LND
Апорт Top 1000 META - украинская поисковая система УКРМЕД - Каталог Медичних Сайтiв в Українi